اپلیکیشن هواداری Tiraxtor

اپلیکیشن یورو ۲۰۱۶
جولای 10, 2017
طراحی لوگو الحورا مدیا
جولای 10, 2017
trxtr1
در سراسر جهان مطمئناً هیچ ورزشی به‌اندازه فوتبال محبوب نیست و می‌توان گفت هیچ‌چیز نمی‌تواند جای هیجانی که فوتبال ایجاد می‌کند را بگیرد، بخصوص برای طرفداران تیم فوتبال تراکتورسازی که با تیم خود زندگی می‌کنند. طرفدارانی که برای پیروزی تیم محبوب خود همراه اعضای تیم در شهرها و  استادیوم‌های مختلف حضور پیدا می‌کنند و در هر بازی تا زمانی که تیم محبوبشان پیروزی را از آن خود نکرده است دست از تلاش و ایجاد انگیزه برنمی‌دارند. شاید شما هم از آن دسته هستید که دوست دارید همواره این هیجان را تجربه کنید، حتی در محل کار خود ...
به لطف تلفن های هوشمند می‌توانید همواره خود را در کنار تیم محبوبتان "تراکتورسازی" احساس کنید، از اخبار باشگاه خبردار شوید، درباره گذشته تیم خود  اطلاعات کسب کنید. با مربیان و مدیران عامل ادوار مختلف باشگاه آشنا شوید. بیوگرافی بازیکنان و کادر فنی تیم را بخوانید و به صفحه  اینستاگرام آن‌ها رفته و نظرات خودتان با آن‌ها در میان بگذارید.
نیاز به انرژی جهت رفتن به ورزشگاه دارید!؟ برنامه را بازکنید و از قسمت موزیک‌ها،  آهنگ‌های منتخب تیم را گوش کنید.
امکان رفتن به ورزشگاه را ندارید، هرچند برای یک تراکتوری نرفتن به ورزشگاه بدترین اتفاق ممکن است، ولی اگر این اتفاق برایتان افتاد می‌توانید از نتایج زنده بازی مطلع شوید و از قسمت اخبار اتفاقات بازی را دنبال کنید.
جدول رده‌بندی و بازی‌های پیش رو و نتایج بازی‌های گذشته را همواره در دسترس داشته باشید تا هیچ‌وقت بازی‌های تیم خود را از دست ندهید.
هواداران عزیزی که  دارای کانال‌ها و تیم‌های تلگرامی و یا صفحات اینستاگرامی هستند می‌توانند برای قرار گرفتن صفحاتشان در قسمت شبکه‌های اجتماعی برنامه با ما در ارتباط باشند.

لینک داونلود اپلیکیشن : کافه بازار ، مایکت