ارسال پست در اینستاگرام توسط مرورگر کامپیوتر

رنگ سال 2015
عنابی؛ رنگ سال ۲۰۱۵
ژانویه 3, 2015

ارسال پست در اینستاگرام توسط مرورگر کامپیوتر

امکان آپلود تصویر و ارسال پست در اینستاگرام توسط مرورگر کامپیوتر خواسته خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار است چرا که در حالت عادی کاربران از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام فقط امکان مرور پست ها ، گذاشتن کامنت و پسندیدن آنها را دارند.

نحوه ارسال پست با کامپیوتر

ابتدا بسته به نوع مرورگر خود پلاگین “User Agent Switcher” را از طریق لینک های زیر نصب کنید.
• مرورگر کروم : Chrome’s Web Store
• مرورگر فایرفاکس: Mozilla’s addon library
• مرورگر اینترنت اکسپلورر : UAPick User-Agent Switcher

پس از نصب پلاگین (افزونه) در قسمت آدرس بار مرورگر آیکن مربوط به آن را مطابق شکل زیر مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی آن می توانید از گزینه های موجود در آن که مربوط به انواع سیستم های عامل موبایل می باشد یکی را انتخاب کنید.

در این حالت اینستاگرام فرض را بر این می گیرد که شما از موبایل به سایت دسترسی دارید و همان طور که مشاهده می کنید نوع نمایش پست ها در صفحه تغییر کرده است، حال همانند اپلیکیشن اینستاگرام از طریق آیکون دوربین میتوانید تصاویر خود را ارسال کنید.

نکته:

• در حالت کلی با انتخاب یکی از گزینه های پلاگین فوق تمامی وب سایت ها به صورت موبایل ورژن نمایش داده می شوند برای اینکه بتوانید محدودیت ایجاد کنید تا این امکان در نمایش سایت های بخصوص تاثیرگذار باشد به طریق زیر عمل کنید.
۱- بر روی آیکون پلاگین راست کلیک کرده و گزینه “options” را انتخاب کنید.
۲- در صفحه باز شده قسمت “Permanent Spoof List” را انتخاب کرده و بخش مربوط به “Domain” آدرس سایت مربوطه و در قسمت ” User-Agent String” از گزینه های موجود نوع سیستم عامل موبایل مورد نظر را انتخاب کنید.

• با این حال، هنوز نمی‎توانید فیلم ارسال کرده و یا از فیلترها استفاده کنید؛ همچنین اشتراک‌گذاری و ایجاد داستان (Story)، دیدن پیام‌های مستقیم و دایرکت نیز امکان پیر نمی باشد.

• از مزایای دیگر این پلاگین جلوگیری از نمایش فیلم های به صورت “Flash” و پخش آنها با فرمت “HTML5” در سایت های مانند یوتیوب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید